Obchodní podmínkyObchodní podmínky 

Před odesláním objednávky je každý zákazník povinen si přečíst obchodní podmínky. Odesláním objednávky potvrzuje, že akceptuje naše podmínky prodeje jako kupující.

Ceny zboží jsou uváděny s DPH. Cena zobrazena u produktu v době objednání je závazná. Prodejce si vymezuje právo na změnu ceny zboží, zavádění nového produktu, zavádění a rušení propagace na stránkách mytummy.cz. 

Cena za doručení objednané zásilky bude přidána k ceně za objednané zboží.

 

Daňový doklad

Zákazník, který si zboží zakoupí na stránkách mytummy.cz souhlasí s vystavením faktury na zakoupené zboží včetně DPH bez jeho podpisu.

Aby bylo možné správně zpracovat objednávku kupujícího, musí kupující uvést přesnou adresu a platba musí být potvrzena.

  

Informace k bankovnímu převodu 

Pokud si zvolíte platbu bankovním převodem, prosím nezapomeňte uvést všechny informace důležité k dohledání platby. Platbu  za objednané zboží prosím převeďte na účet společnosti:

NIKOLINA TEX s.r.o.
Družstevní 1646 
755 01  Vsetín 
IČ: 28594487
DIČ: CZ28594487


Banka: Fio banka a.s.
Číslo účtu: 2100875970/2010
Variabilní symbol: 1012015
Do zprávy pro příjemce prosím uveďte: Vaše jméno a číslo objednávky 

 

Národní objednávky

Objednané zboží bude odesláno do 24 hodin od přijetí platby. Kupující bude informován o odeslání zboží na e-mail.

Zásilka bývá doručena zpravidla do 4 pracovních dnů od odeslání, neobdržíte-li zásilku do 7 pracovních dnů, prosím kontaktujte nás pro dohledání platby či zásilky.

Kupující by si měl zásilku před převzetím překontrolovat (z vnější strany), za přítomnosti doručovatele. V případě porušení obalu zásilky nebo závažné škody by kupující neměl zásilku převzít od doručovatele.

 

Zahraniční objednávky

Rozesíláme do všech zemí.  Zahraniční objednávky jsou zpracovávány pouze po vzájemné konzultaci se zákazníkem, a po zaplacení ze strany zákazníka na bankovní účet uváděný pro platbu za objednané zboží. Pro konzultaci nás prosím kontaktujte na info@mytummy.cz. Objednávky budou zaslány do 24 hodin od doručení platby na náš účet. Kupující bude informován o odeslání zboží e-mailem.

 

Vrácení zboží

Kupující může vrátit zboží do 14-ti dnů bez uvedení důvodu nebo vyměnit zboží či velikost. Zboží musí být vráceno na náklady kupujícího. Navíc musí být splněny následující podmínky:

-  zboží nesmí být poškozené či použité
-  zboží musí být čisté (žádné stopy po prášku, praní nebo jiné)
-  zboží musí mít všechny visačky/štítky

Do 7 dnů po obdržení vráceného balíčku vrátíme peníze na účet kupujícího.

 

Výměna

Kupující může vyměnit zboží či velikost. Musí však vrátit zboží v původním stavu a informovat nás, co si přeje vyměnit. Náklady na vrácení staré zásilky a zaslání nové hradí kupující.

 

Stížnosti

Veškeré zboží nabízené značkou My Tummy je nové a bez vad. V případě, že Vám bude doručen jiný výrobek než byl popsán nebo výrobek s vadou, prosím ihned nás informujte.

Reklamované zboží by mělo být zasláno na náklady kupujícího na adresu My Tummy na adresu:

 

NIKOLINA TEX s.r.o.
My Tummy
Družstevní 1646
755 01  Vsetín 

Reklamace bude vyřízena co nejdříve, nejpozději do 30 dnů od obdržení vráceného zboží. V případě kladného vyřízení reklamace zašleme kupujícímu zpět nový výrobek a včetně nákladů spojených s jeho reklamací.

 

Bezpečnost a důvěrnost

Nákup na stránkách mytummy.cz znamená ze strany kupujícího poskytnutí soukromých údajů.

Údaje našich zákazníků jsou chráněny dle zásad ochrany osobních údajů a nejsou předávány nebo sdíleny se třetími stranami. Používají se pouze pro zpracování objednávky a kontaktu s kupujícím, popřípadě pro speciální nabídky a promoakce zákazníků mytummy.cz

V případě otázek a návrhů nás prosím kontaktujte na e-mail: info@mytummy.cz

Budeme Vám vděčni za všechny nápady, postřehy a připomínky.

 

 

 


Najdete nás také na: 
 
Navštivte profil pinnera MyTummy.cz na Pinterestu.