Multifunkční oblečeníMultifunkční oblečení vzniklo na základě potřeb našich zákazníků, návrhářů a maminek z týmu My Tummy. Cílem bylo navrhnout jedinečný kousek, který by dokázal vyjít vstříc ženám v každém období, upřednostnil jejich ženství a krásně se přizpůsobil měnící se postavě.  Spojili jsme tedy požadavky žen a sladili jsme je do jednoho kousku, který:  

  • dokáže být CHIC,  podpořit a ukázat naši ženskost = elegance oblečení

  • je využitelný nejen v období těhotenství, ale i po porodu pro maminku a její narozené dítě = přizpůsobivost oblečení

  • je maximálně připravený  nejen pro rostoucí bříško, ale i pro kojení právě narozeného děťátka, které chce být v blízkosti své maminky a říct si o mateřské mléko kdykoliv a kdekoliv bez zdržování = praktičnost oblečení

  • umožní cítit se v oblečení přirozeně a nesvázaně, dopřeje snadné kojení bez složitého přístupu k prsu - tím podpoří nejen krásu, ale i náladu dané ženy = pohodlné oblečení


 
Multifunkční oblečení je tedy ideálním a speciálně navrženým oblečením, které můžete nosit jako těhotenské, kojicí, mateřské nebo ryze ženské. Nemusíte se obávat měnící se postavy, ani zdlouhavého přemýšlení a procesu, jak se dostat k prsu, aby jste mohly nakojit své ďěťátko.

Produktové informace o jednotlivých kouscích multifunkčního oblečení  naleznete v našich kategoriích:

 

Dle zpětné vazby od našich zákazníků víme a můžeme poradit, že nejvíce preferovaným kouskem dámského multifunkčního oblečení jsou šaty a noční košilky. Ty dokáží dle zkušeností  maminek podpořit nejvíce jejich ženské křivky a půvab, proto se také stávají i nejčastější součástí dámského šatníku do porodnice a na výlet. Navíc se v nich maminky cítí nesvázaně a pohodlně, využijí je jak před porodem, tak i po porodu.  Šaty jsou pak pro ně často nejpohodlnějším, praktickým  a vytříbeným oděvem, jak pro příchod do porodnice, tak i pro očekáváný návrat s miminkem domů.


Najdete nás také na: 
 
Navštivte profil pinnera MyTummy.cz na Pinterestu.