Začátek těhotenství aneb Prostě se nenajíš. A basta!

Tak opět a zas jsem si potvrdila, že každé těhotenství je opravdu jiné. U prvního jsem byla ráda, že jsem po probuzení rychle něco snědla. No kluk se asi pozná, že? :D. Hlad jak, kdybych týden nežrala (omlouvám se za výraz, ale jedině ten to dokáže vystihnout). Od srpna je ale vše jinak. Já naučená najez se hned, co otevřeš oči, jdu pomalu poslepu šátrat do lednice. Došourám se k jídelnímu stolu a dám se do té hostiny pro minimálně čtyři lidi :D. Jenže obyvatel bříška má asi jiný názor. Vzápětí letím do koupelny a už zase objímám záchodovou mísu. Jako je opravdu nutné každé ráno začít takto? Půl hodinka nekonečného labůža se záchodem? 

Takže jako správně sečtělá matka lítám po internetu a lovím diskuze o zvracejících matkách. Nikdy jsem toto neřešila. U prvního mě potkalo zvracení jen při vaření špenátu. A nebylo to jeho chutí, ale vůní :D. Jinak byl fakt výborný :D. No a čtu tisíc rad, co a jak, a říkám si, fajn, mám na to tři měsíce, abych zjistila co u mě zabere, abych pak už měla svatý pokoj :D. Zkouším rady kamarádek, že prej suchar po ránu. Hmm? omyl :D. Zázvorová lízátka, ty se osvědčily při jízdě autem, která je nezbytná, abych prvorozeného dopravila do školky. Asi jsem ráno vypadala vážně vtipně na pozemku školky s lízátkem v puse, ale hlavní je, že jsem tam nikde nic nepozvracela. To by mne asi hanba fackovala. No, další rada vychlazený čaj. Ten moc fajn teda nebyl. Ovocné šťávy, ano sláva, čtrnáct dní zabíraly vymačkané pomeranče, ale až hodinu po probuzení. Což naštěstí vycházelo, neboť se u nás vstává kolem šesté hodiny, takže v sedm už jsem si mohla dopřát skleničku džusu.  Později jsem přišla na to, že i studená voda vypitá hned ráno v šest a následně další v sedm měla úspěch. 

Jen s tím jídlem byl stále problém. Najíst se zatím mohu až kolem deváté hodiny, ale i to jsem už vychytala. Pořádně se najím totiž večer a nebojím se nachystat si jídlo ani o půlnoci :D, vzhledem k tomu, že ráno bude zase hlad. No snad to poleví. Nevím, zda je vhodné se v takto pozdních hodinách cpát slaninou, sýrem či salámem. No, mé chutě se poněkud změnily. U prvního to byla čistá radost ze zeleniny, teď jedu po těch nejvíc nezdravých věcech. Ujedla bych se bramboráčků nebo zabíjačkových pochutin :D, ale všeho s mírou. Abych byla upřímná, už jsem ujela i na smažených tvarůžkách a pizze ala čtyři druhy sýra. Sice jsem si týden dělala výčitky, zda jsem prckovi neublížila, ale bylo to výborné. Má nynější láska je k droždí, takže pokud máte nějaké recepty, sem s nimi :D!

Vaše Edit

 
Najdete nás také na: 
 
Navštivte profil pinnera MyTummy.cz na Pinterestu.